Szkoła Tańca, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Ukończyłam tutaj kurs pierwszego tańca, osobiście chodzę na zajęcia z Kizomby, a także zapisaliśmy z mężem nasze dzieci na zajęcia taneczne. Wszyscy jesteśmy zadowoleni.

Łucja, Warszawa

Najlepsza szkoła tańca w Warszawie, do której do tej pory uczęszczałam. Świetni instruktorzy, do tego nowoczesne, przestronne sale.

Mariola, Warszawa

Szkoła tańca to nie tylko świetny sposób na naukę samego tańca, ale jest to doskonały sposób na utrzymanie zdrowego ciała. Na zajęciach nie ma nudy, instruktorzy dają wycisk, jest intensywnie ale bawimy się świetnie. Idealny sposób na dodatkową dawkę ruchu w rytm ulubionej muzyki. Dla mnie – szkoła tańca numer 1 w Warszawie to właśnie Revolution Dance Center.

Agata, Warszawa

Zajęcia taneczne na najwyższym poziomie. Sama szkoła oferuje wiele kursów tańca – my zapisaliśmy naszą córkę na kurs tańca dla dzieci i jesteśmy zadowoleni. Może w pozytywny sposób wyładować nadmiar energii, który posiada. Do tego, bardzo polubiła instruktorów i same zajęcia. Dziękujemy.

Ania i Marcin, Warszawa

Do tej pory poznałem dwie szkoły tańca dla dorosłych w Warszawie. Ale dopiero w szkole tańca Revolution trafiłem na świetnych instruktorów, którzy pomogli przełamać stres i nauczyli tańczyć, krok po kroku. Doceniam kameralność zajęć tanecznych – dzięki temu wiele można wynieść z kursu.

Łukasz, Warszawa

Szkoła tańca, która w swojej ofercie ma bogatą ofertę zajęć tanecznych. Świetni instruktorzy, dobrze przystosowane sale taneczne i małe grupy – zapisałam się na kurs tańca i stał się moją pasją, odskocznią i świetnym sposobem na stres po pracy. Polecam!

Mariola, Warszawa

Zapisałem się wraz z partnerką na kurs tańca dla par – szukaliśmy szkoły, która byłaby w Warszawie, blisko nas. Do Szkoły Tańca Revolution mamy blisko, spacerkiem przez Ogród Krasińskich i jesteśmy na miejscu. Instruktorzy są doświadczeni – widać to w ich podejściu i sposobie przekazywania wiedzy. Jeśli tak jak my, szukacie kursu tańca dla par – serdecznie polecamy Revolution Dance Center na ul Długiej w Warszawie.

Krystian i Kasia, Warszawa

Świetna, nowoczesna szkoła tańca w Warszawie, która stawia na bezstresową naukę tańca. Przed przystąpieniem do kursu, nie umiałem ani jednego kroku w tańcu, a sama myśl o tańcu mnie stresowała. Teraz czerpię radość z każdej możliwości tańczenia, sprawia mi to ogromną frajdę i satysfakcję. Polecam każdemu!

Andrzej, Warszawa

Dołączyłam do zajęć z Bachaty w trakcie trwania kursu. Szybko nadrobiłam braki i obecnie nie odstaję od reszty grupy. Same zajęcia prowadzone są przez miłą instruktorkę, która stawia na bezstresową naukę. Nie mam czego się przyczepić, jestem zadowolona.

Kinga, Warszawa

Bachata często mylona jest z Cha-Chy i Salsą. Uważam jednak, że Bachata jest nieco bardziej zmysłowa i nastawiona na kontakt z partnerem. Jeśli nie lubicie szybkich, energicznych tańców, a stawiacie bardziej na bliskość – Bachata będzie dla Was idealna.

Agnieszka, Warszawa