Oto taniec, który opiera się na możliwościach ciała, jak również na wykonywaniu bardzo naturalnych ruchów. To tak naprawdę połączenie tańca klasycznego z zasadami modern i jazzową izolacją (poruszanie jedną częścią ciała w taki sposób, aby była ona niezależna od reszty ciała). Jego zaletą jest to, że można tak naprawdę wykonywać go na różne sposoby. Jest to taniec, który dedykowany jest dla osób wyróżniających się siłą i kondycją. Należy być również wysportowanym, aby poradzić sobie z dynamiką i ekspresją ruchów. Modern jazz ma swój początek w XIX wieku. Ciągłe zmiany pozwoliły na to, aby poprzez ten styl taneczny pokazywać również elementy baletu i akrobatyki. Spokojne ruchy taneczne łączą się z tymi żywszymi – m.in. obrotami i podskokami.

 

Szkoła tańca Modern jazz w Warszawie

Postawcie na naszą szkołę tańca, jeżeli ten styl taneczny Was interesuje. Oferujemy możliwość zapisania się na kurs, prowadzony przez najlepszych instruktorów, posiadających nie tylko wiedzę, ale ogromne doświadczenie na parkiecie tanecznym. Mamy świetne sale, gdzie nauka będzie szła wszystkim osobom z wielką przyjemnością. Niezależnie od tego, z jakiego punktu każdy uczestnik będzie startować.

 

Zapisz się na kurs Modern jazz w Warszawie

Modern jazz będzie dla Was idealną propozycją, jeżeli szukacie ciekawego sposobu na siebie, chcąc nauczyć się nowych ruchów tanecznych na parkiecie. Pod okiem naszych instruktorów opanujecie układ choreograficzny, którego wykonanie nie sprawi Wam żadnych problemów. Zawsze oferujemy zajęcia taneczne, gdzie nie brakuje śmiechu oraz przyjemnej atmosfery.

Oferujemy:

  • ZAJĘCIA SOLO

CHCESZ ROZPOCZĄĆ NAUKĘ TAŃCA?

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA I DOŁĄCZ DO NAS!