Obecnie salsa znana jest niemal na całym świecie, ale jej korzenie pochodzą z Kuby i Ameryki. Salsa to rytmiczny, płynny taniec pełen emocji, wymagający zaangażowania całego ciała – szczególnie bioder i ramion. Najlepiej widać to w tańcu par, podczas którego ciała splatają się ze sobą, a w powietrzu unosi się aura zmysłowości. Dlatego też salsa bywa nazywana synonimem tańca zakochanych, którzy nie są w stanie oderwać się od siebie.

 

Szkoła tańca salsy w Warszawie

Salsy można się bez problemu nauczyć, wykazując chęci i zaangażowanie. W tym celu pomogą nasi doświadczeni instruktorzy, którzy uczą nie tylko konkretnych ruchów, ale też rozumienia mowy ciała i wyrażania emocji z pomocą tańca. Dzięki nauce w naszej szkole można wkroczyć w nowy świat – pełen zmysłowości i sensualności, uwalniający wewnętrzne bariery. Uczymy salsy od podstaw, indywidualnie obserwując postępy i sukcesy na tanecznej drodze.

W dodatku posiadamy doskonale przygotowane sale taneczne, zapewniające swobodę ruchów w dobrze klimatyzowanych pomieszczeniach. Z kolei dzięki dużym lustrom, tańczący mogą sami obserwować jak pracuje ich ciało i jak je kontrolować. Mamy również podłogę sprężynującą podczas tańca, dzięki czemu stawianie każdego kroku jest znacznie ułatwione. Zapewniamy także dogodną lokalizację, więc łatwo do nas trafić, by regularnie  trenować.

 

Zapisz się na kurs salsy w Warszawie

Nie zwlekaj i już dziś zapisz się na kurs salsy w naszej szkole. Oferujemy przystępne ceny i terminy, które można dopasować do swojego dziennego grafiku. Cieszymy się pozytywnymi opiniami wielu tancerzy – zarówno tych początkujących, jak i profesjonalistów z licznymi tytułami. Naszą misją jest wydobycie piękna tańca z głębi serca, z troskliwą opieką nad każdym kursantem.

Oferujemy:

  • ZAJĘCIA SOLO
  • ZAJĘCIA DLA PAR/SINGLI

OPINIE KLIENTÓW O SALSIE

CHCESZ ROZPOCZĄĆ NAUKĘ TAŃCA?

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA I DOŁĄCZ DO NAS!