Revolution Dance Center to szkoła tańca, która powstała z miłości i pasji do sztuki tanecznej utalentowanej tancerki i choreograf Eweliny Kućko. Szkoła tańca Revolution Dance Center to spełnienie marzeń założycielki. Tworząc szkołę pragnie zaprosić Was do swojego magicznego świata, umożliwiając rozwijania pasji na najwyższym poziomie.

Revolution Dance Center to nie tylko szkoła tańca to miejsce spotkań ludzi dzielących wspólne pasje. Miejsce z przyjazną atmosferą, które inspiruje do działania, daje wytchnienie oraz kreuje wyjątkowe chwile.

Posiadamy bogatą ofertę zajęć – od salsy, poprzez dancehall, jazz, high heels, commercial i wiele, wiele więcej.

Nasi instruktorzy to profesjonaliści, którzy są zawsze otwarci, kreatywni i pełni pasji do tańca. Na swoich zajęciach przekazują Wam całą ekspresję i energię, jaką posiadają, zarażając swoją miłością do tańca na całe życie. Naszą kadrę wyróżnia indywidualne podejście oraz indywidualnie dostosowany feedback, będący kluczem do sukcesu.

Revolution Dance Center to piękna industrialna przestrzeń, licząca 360 m2. Szkoła tańca posiada 3 komfortowe sale taneczne, wyposażona jest w profesjonalne parkiety, lustra oraz klimatyzację. Każda szatnia wyposażona jest w toaletę i prysznice oraz zamykane szafki. Wszystko po to abyście czuli się u Nas komfortowo oraz mogli z przyjemnością uczęszczać na Nasze kursy tańca.

Jeśli chcesz zarazić się pasją do tańca, spełniać marzenia, doskonalić swoje umiejętności, to nie trać czasu i dołącz do Nas. U nas nie ma nudy, przyjdź i przekonaj się sam. Czekamy na Ciebie!

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ REVOLUTION DANCE CENTER?

Lokalizacja

Szkoła znajduje się w centrum Warszawy, przy ul. Długiej 44/50.

Instruktorzy

Naszą kadrę tworzą kreatywni i doświadczeni instruktorzy.

Przestrzeń

3 sale taneczne o łącznej powierzchni 360 metrów kwadratowych.