Pierwszy taniec często okazuje się tym najważniejszym w całym partnerskim życiu. Prezentowany podczas ślubu przed najbliższym rodziną i znajomymi, chcemy, aby wypadł jak najlepiej. Pomimo że wielu z nas tańczy ze swoimi partnerami na licznych imprezach, w tym uroczystym dniu niejednego dopada ogromny stres, który powoduje, że wykonanie płynnych ruchów może okazać się problemem. Dlatego wielu przyszłych małżonków korzysta z lekcji tańca przed weselem. Młodzi przepełnieni pozytywnymi emocjami decydują się na utwór, który chcą, by towarzyszył im w tym ważnym momencie i wraz z instruktorką kilka miesięcy przed najważniejszym dniem w ich życiu rozpoczynają lekcję. Pierwszemu tańcu z reguły towarzyszą harmonijne i pełne miłosnych uczuć melodie.

 

Szkoła tańca 'Pierwszy taniec' w Warszawie

Podjęliście już wspólną decyzję o zapisaniu się na lekcje nauki pierwszego tańca, ale nie wiecie, którą szkołę tańca powinniście wybrać? Lepiej nie mogliście trafić. To właśnie w naszej szkole tańca w Warszawie znajdziecie najlepszych instruktorów, którzy mają do każdego indywidualne podejście. Pomogą zarówno tym, który mieli już w przeszłości styczność z tańcem, jak i tym, którzy wcześniej tańczyli tylko z partnerem na imprezach. W tym intensywnym czasie zapewne cenne są dla was wszystkie sekundy. Nasza szkoła tańca znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji w Warszawie, więc nie musicie martwić się o problem podczas dojazdu. Co więcej, świetne, przestronne sale pozwalają nam na swobodną naukę każdego rodzaju tańca.

 

Zapisz się na kurs pierwszego tańca w Warszawie

Nie zastanawiaj się ani chwili dłużej i już dziś zapisz się na kurs pierwszego tańca! Pozwoli Ci to zaoszczędzić dużo niepotrzebnego stresu, a przy okazji dostarczysz zaproszonym niesamowitych wrażeń.

Jedyne co musicie zrobić, to przyjść do naszej szkoły tańca w Warszawie. W Revolution Dance Center pokażemy wam, że taniec jest też dla Was i nie tylko ten pierwszy będzie cudownym przeżyciem. Pierwszy taniec, którego nauczycie się w Revolution Dance Center będzie dopiero malutkim krokiem w waszej miłości do tańca. Rozkochamy Was w tańcu, nauczymy bawić się tańcem i pokażemy że poprzez taniec możecie się fantastycznie bawić. Dołączcie do nas na to nigdy nie jest za późno.

Pierwszy taniec cennik

  • Pakiet SILVER 5h - 1200 zł (opracowanie choreografii oraz muzyki)
  • Pakiet GOLD 10h - 2000 zł (opracowanie choreografii oraz muzyki)
  • Pakiet PLATINUM 15h - 2850 zł (opracowanie choreografii oraz muzyki)

W celu umówienia lekcji indywidualnych prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub kontakt telefoniczny.

PYTANIA ZADAWANE PRZEZ NASZYCH KLIENTÓW

KIEDY ROZPOCZĄĆ NAUKĘ PIERWSZEGO TAŃCA?

Z tańcem weselnym jest jak z małżeństwem: żeby odnieść sukces, potrzebne są współpraca, zaangażowanie, cierpliwość i wyrozumiałość.

Naukę Pierwszego Tańca przed weselem warto rozpocząć możliwie jak najwcześniej. 2/3 miesiące przed weselem to najbardziej optymalny czas na rozpoczęcie nauki, jednak wszystko zależy od Waszych predyspozycji i poziomu choreografii, którą wybierzecie. Jeśli naukę rozpoczniecie z odpowiednim wyprzedzeniem, będziecie mieli czas na spokojne przygotowania, co daje efekt naturalnego tańca i dobrej zabawy - i to jest główny cel! Niektóre Pary Młode potrzebują więcej czasu, a innym wystarczy kilka tygodni czy nawet kilka dni przed weselem.

Co możemy doradzić?

Nie zostawiajcie nauki Pierwszego Tańca na ostatnią chwilę. Dla osób, które zdecydowały się rozpocząć lekcje Pierwszego Tańca kilka lub kilkanaście dni przed weselem, polecamy prostą choreografie z kategorii taniec użytkowy.

ILE LEKCJI POTRZEBA, ABY PRZYGOTOWAĆ PIERWSZY TANIEC?

Średni czas przygotowania choreografii do Pierwszego Tańca wynosi około 10 godzin. Jednak czas ten jest uzależniony od kliku czynników: Waszych predyspozycji tanecznych, zaawansowania wybranego układu, długości piosenki, a także od czasu poświęcanego na naukę tańca w domu.

JAK DŁUGI POWINIEN BYĆ PIERWSZY TANIEC?

Pierwszy Taniec z pewnością nie powinien być długi. To, ile będzie trwał Pierwszy Taniec również uzależnione jest od wielu czynników m.in. Waszych możliwości tanecznych. Optymalny czas, jaki warto przeznaczyć na taneczny występ to 2-3 minuty. Taka długość występu pozwoli Wam przede wszystkim zapamiętać choreografię, a fotografowi umożliwi uwiecznić na zdjęciach ten wyjątkowy moment i jednocześnie sprawi, że Wasi gości nie będą znudzeni.

JAKI UTWÓR WYBRAĆ?

Wybór piosenki to jedno z najważniejszych zadań, od którego narzeczeni rozpoczynają przygotowania do Pierwszego Tańca. Jedni już na samym początku wiedzą, do czego zatańczą, ponieważ od zawsze mają utwór, który jest tym „jedynym i wyjątkowym". Inni tworzą dopiero własną listę, z której potem wybierają „swój" utwór.

Na weselach królują nie tylko najpopularniejsze polskie piosenki, ale także zagraniczne utwory, po które Pary Młode sięgają coraz częściej. Często narzeczeni decydują się również na utwór, który jest bliski ich sercu na przykład związany jest z czasem ich poznania czy zaręczynami.

Wybór piosenki jest niejako kluczowy, gdyż determinuje, jaki rodzaj tańca zaprezentuje Para Młoda podczas przyjęcia. Inne kawałki będą odpowiednie do walca wiedeńskiego, inne do walca angielskiego, a jeszcze odmienne do ognistej salsy czy zmysłowej rumby.

Nauczyciele ze szkoły tańca RDC pomogą w wyborze idealnej piosenki lub stworzą choreografię w ten sposób, by Para Młoda mogła ją wykonać i cieszyć radością podczas tej chwili.

JAK WYGLĄDAJĄ LEKCJE PIERWSZEGO TAŃCA?

Lekcje Pierwszego Tańca standardowo trwają 60 min, ale mogą przybrać inną formę (90 min czy 120 min) – wszystko ustalicie umawiając się na pierwszy termin.

W trakcie zajęć instruktor pokaże, jak odpowiednio wykonywać kolejne kroki, by taniec wyglądał efektownie. Nasi instruktorzy mają wieloletnie doświadczenie, dlatego wiedzą, na co zwrócić uwagę w trakcie nauki Pierwszego Tańca. Poradzą sobie nawet w najtrudniejszych przypadkach, gdy Para Młoda nigdy wcześniej nie miała styczności z tą formą aktywności i nie ma poczucia rytmu. Stworzą choreografię szytą na miarę Waszych predyspozycji.

Najważniejsze, żeby nauka Pierwszego Tańca sprawiała Wam przyjemność, zapewniała dobrą zabawę i fajne wspomnienia na lata.

Oprócz nauki na lekcjach indywidualnych, zawsze bardzo mocno polecamy treningi własne w wolnym czas.

JAKI STRÓJ WYBRAĆ NA ZAJĘCIA PIERWSZEGO TAŃCA?

Przede wszystkim należy postawić na wygodę. Na zajęcia nauki Pierwszego Tańca warto wybrać luźny strój, który nie będzie krępował ruchów. Podczas pierwszych kilku spotkań dobrze postawić na wygodne sportowe obuwie z zakrytymi palcami, tak by nie nabawić się ewentualnych urazów przy pomyłkach kroków. Na kilka ostatnich zajęć warto założyć obuwie ślubne.