Witaj w Revolution Dance Center

Trafiłeś do szkoły tańca, która powstała z miłości i pasji do tańca. Revolution Dance Center to nie tylko szkoła tańca to miejsce spotkań ludzi dzielących wspólne pasje. Nasi instruktorzy to profesjonaliści, którzy są zawsze otwarci, kreatywni i pełni pasji do tańca. Na swoich zajęciach przekazują Wam całą ekspresję i energię, jaką posiadają, zarażając Was swoją miłością do tańca na całe życie. U nas nie ma nudy, przyjdź i przekonaj się sam. Czekamy na Ciebie!

Przygotowaliśmy dla Ciebie krótki przewodnik kursanta na start.

  • ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA: Na zajęcia obowiązują zapisy w celu rezerwacji miejsca w grupie. Zapisu na zajęcia można dokonać przez formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie internetowej w zakładce GRAFIK & ZAPISY lub wyślij do nas maila info@revolutiondancecenter.pl (prosimy o imię, nazwisko, nr telefonu i nazwę/dzień/godzinę kursu) lub osobiście w siedzibie szkoły.
  • NIE MUSISZ MIEĆ PARTNERA LUB PARTNERKI, by zapisać się na kurs w parach. Już podczas zapisów staramy się wyrównywać proporcje damsko-męskie.
  • NA ZAJĘCIACH ZMIENIAMY SIĘ W PARACH zgodnie z ruchem wskazówek zegara tak by każda partnerka mogła zatańczyć ze wszystkimi partnerami - dzięki temu uczymy się szybciej oraz integrujemy.
  • ZAJĘCIA TRWAJĄ 60 LUB 90 MINUT – informację znajdziesz w zakładce GRAFIK & ZAPISY.
  • PRZYGOTUJ ODPOWIEDNI STRÓJ: Zabierz ze sobą na zajęcia wygodny strój, taki aby nie krępował Twoich ruchów. Najlepszy będzie strój sportowy. Zmiana obuwia jest obowiązkowa dla każdego typu zajęć! Postaraj się o to, aby obuwie było miękkie sportowe lub dedykowane taneczne będzie w sam raz. Jeśli masz wątpliwości, zapytaj instruktora! Poleci Tobie najlepsze obuwie pod kątem specyfiki zajęć i danego stylu tańca.
  • PRZYDA SIĘ TEŻ WODA i jeśli jest gorąco, albo zajęcia są wymagające ruchowo – ubranie na zmianę.
  • PRZED ZAJĘCIAMI ZGŁOŚ SIĘ NA RECEPCJĘ: Każdorazowo po wejściu do studia zgłoś się na recepcję w celu potwierdzenia lub dokonania płatności za zajęcia.
  • SZATNIE I SALE TANECZNE: Każda szatnia wyposażona jest w toaletę i prysznice oraz zamykane szafki. Nie ponosimy odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w szatniach i szafkach. Posiadamy 3 komfortowe klimatyzowane sale. Recepcja zawsze wskaże Tobie salę, na której będzie odbywał się kurs.
  • INFORMACJE O ZAJĘCIACH, WARSZTATACH IMPREZACH I ŻYCIU SZKOŁY znajdziesz na Facebooku Revolution Dance Center a w szczególności zapraszamy Cię do dołączenia do grup na Facebooku Kursanci Revolution Dance Center, gdzie znajdziesz informacje o tym co dzieje się w szkole.
  • JEŻELI ZNAJDZIE SIĘ COŚ, CZEGO NIE WIESZ - napisz do Nas info@revolutiondancecenter.pl albo przyjdź i zapytaj na Recepcji - postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.