Coraz więcej osób szuka dla siebie nowego hobby. Uważasz, że taniec mógłby być fajnym sposobem na spędzanie wolnego czasu? W takim razie poznaj więcej faktów na temat indywidualnych zajęć. Czym się one charakteryzują? Jak sama nazwa wskazuje, w ich czasie na sali znajdują się tylko dwie osoby (chociaż są pewne wyjątki, o których przeczytasz za moment). Chodzi o instruktora i kursanta. To bardzo dobra opcja dla osób, które np. dopiero zaczynają i wolą w ten sposób zdobywać podstawy. Indywidualne lekcje tańca pozwalają perfekcyjnie dopasować poziom zajęć do potrzeb oraz możliwości uczestników. Co ważne, do wyboru są rozmaite rodzaje tańca. Klasyczne oraz nowoczesne. Czasami na takie indywidualne zajęcia zapisują się natomiast dwie osoby, które niedługo wstępują w związek małżeński i bardzo zależy im na tym, by pierwszy taniec wyszedł okazale.

 

Szkoła tańca indywidualne lekcje tańca w Warszawie

Dlaczego warto zdecydować się właśnie na naszą szkołę? Powodów jest tutaj minimum kilka. M.in. możemy pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem. Wszyscy nasi instruktorzy to osoby, które posiadają odpowiednie kwalifikacje. Dokładamy wszelkich starań, aby atmosfera w czasie zajęć również była bardzo fajna. Poza tym oferujemy duże, przestronne sale i zapewniamy wszystkim atrakcyjne warunki finansowe.

 

Zapisz się na kurs indywidualne lekcje tańca w Warszawie

Spodobała Ci się taka perspektywa? Chcesz zacząć tańczyć pod okiem wykwalifikowanych, doświadczonych instruktorów? Jeśli tak, to zapraszamy do zapisywania się na zajęcia. Na pewno nie będziesz tego żałować!

 

Lekcje przeznaczone są dla pary lub 1 osoby.

Lekcje indywidualne cennik

  • 1 lekcja indywidualna - 200 zł/h
  • Pakiet SILVER 5h - 950 zł (do wykorzystania w przeciągu 1,5 miesiąca od daty zakupu)
  • Pakiet GOLD 10h - 1800 zł (do wykorzystania w przeciągu 3 miesięcy od daty zakupu)
  • Pakiet PLATINUM 20h - 3400 zł (do wykorzystania w przeciągu 6 miesięcy od daty zakupu)

W celu umówienia lekcji indywidualnych prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub kontakt telefoniczny.