Jeżeli tylko szukacie czegoś wyjątkowego, co pozwoli Wam się wyróżnić na tanecznym parkiecie, to koniecznie musicie poznać Waacking. Głównym założeniem jest wzbudzenie zachwytu widza. Taniec do i dla publiczności. To styl taneczny, który narodził się w 70-tych XX wieku, w podziemnych klubach Los Angeles. Jak najlepiej określić Waacking? Jako emocje i ruch, jakie na dodatek zostają połączone z własną interpretacją. Początkowo tańczony on był tylko do muzyki disco, jednak obecnie nie kładzie się na to tak mocnego nacisku. Tancerz czerpie swoją inspirację z różnych stylów, dokładając do tego dynamiczne ruchy rok i możliwość pokonywania przestrzeni. Nie można jednak przy tym zapomnieć o emocjach, jakie poprzez taniec, przekazuje się publiczności.

 

Szkoła tańca Waacking w Warszawie

Nasza szkoła tańca jest miejscem, które pomoże Wam nauczyć się nie tylko tych ruchów, ale również wyrażania swoich emocji. Oferujemy Wam kursy, jakie prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy swoją wiedzę czerpali od najlepszych tancerzy. Każdy z nich posiada odpowiednie kompetencje do tego, aby kolejne osoby wprowadzić w tajniki tego stylu tanecznego. Wszystkie zajęcia odbywają się w nowocześnie urządzonych salach, gdzie dla żadnego adepta na pewno nie zabraknie miejsca.

 

Zapisz się na kurs Waacking w Warszawie

Jeżeli tylko czujesz, że Waacking jest odpowiednią propozycją dla Ciebie, nie wahaj się i zapisz się na kurs. Przekonaj się, że taniec można wyrazić na różne sposoby. Również przez grę aktorską, jaka jest połączona z określonymi ruchami tanecznymi pokazywanymi na parkiecie.

Oferujemy:

  • ZAJĘCIA SOLO

CHCESZ ROZPOCZĄĆ NAUKĘ TAŃCA?

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA I DOŁĄCZ DO NAS!