Taniec użytkowy cieszy się w ostatnim czasie ogromną popularnością i zainteresowaniem wśród szerokiego grona odbiorców. Jest to rodzaj tańca, który wykonywany jest na bardzo wielu, różnorodnych eventach. Dzięki niemu z łatwością uda nam się zatańczyć do bardzo wielu gatunków muzycznych. Jego cechą charakterystyczną jest prostota ruchów, łatwość nauki. Taniec użytkowy dedykowany jest dla wszystkich, bez względu na wiek, kondycję fizyczną czy umiejętności taneczne. Do tańca użytkowego zaliczane są rodzaje, które nie są oceniane na turniejach tanecznych.

 

Szkoła tańca użytkowego w Warszawie

Szkoła tańca użytkowego w Warszawie to miejsce idealne dla każdego, kto ceni sobie profesjonalne podejście i maksymalne zaangażowanie w pracę instruktorów. Pracujący w szkole tancerze to przede wszystkim osoby, które kochają taniec. Naukę opierają na pieczołowicie zdobytej wiedzy oraz wieloletnim doświadczeniu i intensywnych treningach. Co więcej, szkoła do dyspozycji kursantów oddaje doskonale wyposażone, nowoczesne sale do ćwiczeń, które będą uprzyjemniać spędzany czas i pomagać w nauce. Dodatkowym walorem szkoły tańca jest jej doskonała lokalizacja.

 

Zapisz się na kurs tańca użytkowego w Warszawie

Uważasz, że posiadasz "drewniane nogi", a taniec to Twoja tzw. pięta achillesowa? Każda impreza wiąże się ze stresem, że ktoś będzie chciał z Tobą zatańczyć, bądź co gorsza, większość imprezy będzie polegała na tańcu i zabawie na parkiecie? Już dziś zapisz się na kurs tańca użytkowego w Warszawie i odmień swojej życie, dodając swojemu ciału swobodę, zabawę i ruch podczas tańca.

Oferujemy:

  • ZAJĘCIA DLA PAR/SINGLI

CHCESZ ROZPOCZĄĆ NAUKĘ TAŃCA?

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA I DOŁĄCZ DO NAS!