Stretching jest formą aktywności ruchowej polegającą na wykonywaniu ćwiczeń rozciągających mięśnie, w celu poprawy ich gibkości. Pozytywnie wpływa także na koordynację i postawę ciała. Ćwiczenia rozciągające wydłużają i uelastyczniają mięśnie. Charakterystyczne dla tej formy aktywności są ćwiczenia w seriach po ok. 10-15 sekund rozciągania i 2-5 sekund rozluźnienia danej partii mięśniowej.

Stretching to zajęcia odpowiednie dla każdego, kto chce poprawić lub utrzymać sprawność ruchową, a także zwiększyć swoje zakresy. Ćwiczenia rozciągające są doskonałym uzupełnieniem dla osób tańczących lub uprawiających sport.

 

Szkoła tańca — stretching w Warszawie

Warto wybrać naszą szkołę tańca przede wszystkim ze względu na doświadczonych instruktorów, którzy z pasją prowadzą zajęcia i potrafią przekazać wiedzę w przystępny sposób. Kursanci chętnie wybierają ją również dlatego, że znajduje się w dobrej lokalizacji. W naszych świetnie dostosowanych salach zawsze panuje wspaniała, taneczna atmosfera a energią wytworzoną podczas zajęć chętnie się dzielimy. W ofercie szkoły znajduje się także wiele atrakcyjnych kursów tańca oraz pilates.

 

Zapisz się na kurs stretchingu w Warszawie

Stretching przynosi wiele korzyści dla całego organizmu i jest formą aktywności niemal dla każdego. Osobom, które tańczą, pomoże jeszcze piękniej wyglądać w tańcu przez zwiększenie gibkości całego ciała i zakresu ruchów. Osoby, które nie mają nic wspólnego z tańcem, ale chcą wprowadzić do swojego życia przyjemną aktywność fizyczną, stretching będzie doskonałą formą na początek. Rozciąganie sprzyja również redukcji stresu i pozwala się zrelaksować, może więc być dobrym pomysłem na wyciszenie po stresującym dniu pracy.

CHCESZ ROZPOCZĄĆ NAUKĘ TAŃCA?

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA I DOŁĄCZ DO NAS!