Kids Dance

Kids Dance jest to połączenie tańca nowoczesnego z zabawami tanecznymi. Kids Dance to zajęcia ogólnorozwojowe przeznaczona dla najmłodszych dzieci. Zajęcia prowadzone są do znanej i lubianej muzyki, która angażuje dzieci do nauki tańca. Kids Dance to wspaniała droga rozwoju dla Twojego dziecka, jest to świetna zabawa, poprawia koordynację ruchową oraz postawę.

Dla dzieci w wieku 4-6 lat

  • Czas trwania zajęć: 45 min.

Balet

Zajęcia dla najmłodszych obejmują naukę podstaw tańca klasycznego, wzbogacone o zabawy, wpływają na równowagę oraz wzmocnienie ciała. Balet przynosi każdemu dziecku wiele korzyści, rozwija poczucie rytmiki, uczy prawidłowej postawy i bycia w relacji z grupą osób. Taniec klasyczny rozwija koordynację ruchową. Na zajęciach dzieci poznają podstawowe pojęcia i figury baletowe oraz uczą się choreografii. Balet jest znakomitą podstawą do każdego innego stylu tańca.

Dla dzieci w wieku 4-6 lat

  • Czas trwania zajęć: 45 min.

Dla dzieci w wieku 6-9 lat

  • Czas trwania zajęć: 60 min.

Hip Hop Kids

Hip Hop kids to taniec pełen luzu, spontaniczności oraz dynamice, w którym ważną rolę odgrywa rytmiczny podkład muzyczny. Hip hop łączy takie techniki, jak np. locking czy popping. Uczestnicy zapoznają się z hip-hopową techniką taneczną, uczą się improwizacji oraz układów choreograficznych. Uczą się także współpracy w grupie i systematyczności. Zajęcia poprawiają poczucie rytmu, koordynację i koncentrację oraz pamięć ruchową. Hip hop pozwala dziecku wyrazić siebie poprzez taniec.

Dla dzieci w wieku 6-9 lat

  • Czas trwania zajęć: 60 min.

Dla dzieci w wieku 9-11 lat

  • Czas trwania zajęć: 60 min.

Modern Jazz Kids

Modern jazz to najnowsza forma jazzu. U jego podstaw leży technika tańca klasycznego. Na zajęciach twoje dziecko nabierze pewności siebie, nauczy się wyrażać emocje. Styl ten pozwala rozwijać kreatywność dzieci, jak również to doskonały sposób na szkolenie pamięci motorycznej. To styl pełen tanecznych kontrastów, łączący w sobie elementy dynamiczne i liryczne, wznoszenie i opadanie, ekspresję i wyciszenie. Określany często jako najwyższą formę wyrażenia siebie i swoich emocji, jak i poszukiwania własnej osobowości.

Dla dzieci w wieku 6-9 lat

  • Czas trwania zajęć: 60 min.

Dla dzieci w wieku 9-11 lat

  • Czas trwania zajęć: 60 min.

Show Dance

SHOW DANCE to połączenie różnych technik tańca: street dance, modern, disco dance, funky, gimnastyki sportowej i teatru tańca, które tworzą tematyczne show. Zajęcia kształcą pamięć ruchową w utworzonych choreografiach oraz dodają pewności siebie poprzez występy sceniczne. Widowiskowe stroje podkreślają i wzbogacają układy. Na zajęciach pojawiają się elementy gry aktorskiej i pracy z rekwizytami.

Dla dzieci w wieku 7-11 lat

  • Czas trwania zajęć: 60 min.

CHCESZ ROZPOCZĄĆ NAUKĘ TAŃCA?

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA I DOŁĄCZ DO NAS!