Poznajcie sambę brazylijską, która nazywana jest również tańcem kochanków. A to z tego względu, że jest to bardzo zmysłowy taniec, cechujący się dynamicznymi i falującymi ruchami partnerów. Cechą charakterystyczną tego tańca jest bliskie zbliżenie partnerów, jak również biodra wypychane zgodnie z rytmem, do przodu oraz do tyłu. Nie jest to taniec łatwy, jednak nie jest powiedziane, że nie da się go opanować. Koniecznością jest wyczucie rytmu, które w przypadku samby brazylijskiej, jest zmienne. Tym bardziej że w tym przypadku ma się do czynienia z ok. 50 taktów na minutę. Partnerzy muszą pamiętać o tym, aby znajdować się bardzo blisko siebie, wszystkie ruchy wykonując na podeszwach stóp.

 

Szkoła tańca Samby brazylijskiej w Warszawie

Pomimo tego, że samba brazylijska zaliczana jest do jednych z najtrudniejszych propozycji, niczego nie musicie się obawiać. Dzięki doświadczonym instruktorom z naszej szkoły tanecznej, wszystkiego nauczycie się od podstaw, z przyjemnością odkrywając intymność tego stylu tanecznego. Zajęcia odbywają się w przestronnych, nowocześnie urządzonych salach, gdzie każda osoba jest mile widziana. Naszym atutem jest również to, że szkoła taneczna znajduje się w dogodnej lokalizacji.

 

Zapisz się na kurs samby brazylijskiej w Warszawie

Jeżeli Samba brazylijska stanowi dla Ciebie pokusę, to nie opieraj się jej. Przekonaj się sam, że pod naszym okiem nauczysz się wszystkiego. To, co do tej pory sprawiało Ci trudność, stanie się dla Ciebie czymś, co bez trudu uda Ci się pokonać. Samba brazylijska pokaże Ci swoje najpiękniejsze oblicze.

Oferujemy:

  • ZAJĘCIA SOLO

CHCESZ ROZPOCZĄĆ NAUKĘ TAŃCA?

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA I DOŁĄCZ DO NAS!