Commercial dance jest nowoczesną techniką tańca, który łączy w sobie techniki zaczerpnięte z bardzo wielu innych styli, takich jak m.in.: Hip- hop, Jazz, Sexy Dance, Videoclip Dance czy Dancehall. Inspiracją do powstania tego stylu stały się teledyski oraz układy taneczne reprezentowane podczas najbardziej rozpoznawalnych koncertów muzycznych na świecie. Commercial dance tańczony jest do wielu różnorodnych gatunków muzycznych, które wyznaczają aktualne trendy. Cechą charakterystyczną tego rodzaju tańca są choreografie tworzone do najpopularniejszych hitów muzycznych.

 

Szkoła tańca Commercial dance w Warszawie

Commercial dance w naszej szkole prowadzony jest przez niezwykle doświadczonych instruktorów, którzy zdobywali wiedzę i umiejętności przez wiele długich lat, pod okiem najznakomitszych nauczycieli. Dodatkowym atutem szkoły tańca jest jej doskonałe, nowoczesne wyposażenie, przyjazne do ćwiczeń sale, które pomagają w opanowaniu technik tanecznych. Co więcej, dużym walorem jest niezwykle korzystna lokalizacja obiektu, przez co z łatwością będziemy mogli dostać się do szkoły o każdej porze dnia.

 

Zapisz się na kurs Commercial dance w Warszawie

Pragniesz stać się królem każdej imprezy muzycznej czy koncertu? Szukasz idealnego tańca do doskonałej zabawy w rytmie najnowszych hitów muzycznych? Commercial dance to technika tańca stworzona dla Ciebie. Zapisz się na kurs, zdobądź umiejętności taneczne z różnych, najnowocześniejszych technik tańca i zobacz, jak doskonale może poruszać się Twoje ciało. Postaw na profesjonalną naukę i czerp satysfakcję z podjętej decyzji przez długi czas. Do dzieła!.

Oferujemy:

  • ZAJĘCIA SOLO

CHCESZ ROZPOCZĄĆ NAUKĘ TAŃCA?

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA I DOŁĄCZ DO NAS!