Zajęcia jogi w naszej szkole to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną zwiększyć zakres swojej mobilności i wzmocnić ciało, a jednocześnie wyciszyć umysł i pozbyć się stresu. Joga bowiem jest opartą na holistycznym podejściu do zdrowia sztuką łączącą ruch z oddechem. Składa się z następujących po sobie pozycji (asan), które tworzą płynną praktykę wpływając pozytywnie na całe nasze ciało. Joga pomaga ukoić nerwy, dotlenić i wyciszyć organizm oraz pozbyć się niechcianych napięć w ciele. Sprawdzi się idealnie dla osób, które odczuwają bóle, zwłaszcza w okolicach kręgosłupa oraz dla tych, którzy pragną poprawić wygląd swojej sylwetki.

 

Szkoła tańca joga w Warszawie

Oferujemy świetną lokalizacje i łatwy dojazd do naszej szkoły, a na miejscu wsparcie doświadczonych certyfikowanych nauczycieli jogi, którzy z chęcią poinstruują Cię i odpowiedzą na każde pytanie.

Sale do ćwiczeń są przygotowane w taki sposób, abyś czuł się tu jak najbardziej komfortowo i przyjemnie. Dysponujemy zdezynfekowanymi matami oraz innym niezbędnym wyposażeniem, dlatego wybierając się na zajęcia potrzebujesz jedynie wygodnego, niekrępującego ruchów stroju - ćwiczymy zwykle na boso lub w skarpetkach.

 

Zapisz się na kurs jogi w Warszawie

Przyjdź i odetchnij pełną piersią - podaruj sobie chwilę wytchnienia i zapisz się na zajęcia jogi w naszej szkole! Zapraszamy zarówno osoby zaawansowane i średniozaawansowane, chcące odświeżyć to co już poznały, jak i te które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tą formą ruchu. W jodze niezwykle ważna jest systematyczna i konsekwentna praktyka, dlatego zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej szkoły!

CHCESZ ROZPOCZĄĆ NAUKĘ TAŃCA?

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA I DOŁĄCZ DO NAS!