Jazz to nie tylko rodzaj muzyki. To także gatunek tańca. Z roku na rok kalendarzowy przybywa osób, które chcą się go nauczyć. Co ciekawe, ten taniec wywodzi się z Afryki. Na tym kontynencie to słowo oznacza m.in. gwałtowność. Jazz to taniec stanowiący połączenie siły i dynamicznych przejść. Można tutaj wyodrębnić takie aspekty, jak balet, modern, czy akrobatykę. Dobry tancerz musi być zatem silny, ale także bardzo gibki i odpowiednio rozciągnięty.

 

Szkoła tańca jazz w Warszawie

Nie da się ukryć, że jazz to trudny rodzaj tańca składający się z rozmaitych zagadnień. W naszej szkole można się go jednak nauczyć. Dodatkowo relatywnie szybko. Wszystko dlatego, że zajęcia są prowadzone przez ekspertów. To nie tylko świetni teoretycy, ale przede wszystkim praktycy, którzy wiedzą, jak trafić do kursantów. Instruktorzy są osobami bardzo sympatycznymi, co mocno ułatwia przełamywanie tak zwanych „pierwszych lodów”. Dzięki temu atmosfera w czasie zajęć jest bardzo fajna. A to pomaga w szybszym zdobywaniu nowych kwalifikacji. Nasza szkoła tańca to nie tylko odpowiedniej klasy fachowcy. To także nowoczesne sale, które są właściwie przystosowane do zajęć. W ofercie mamy ćwiczenia indywidualne oraz grupowe. Możemy pochwalić się także naprawdę przystępnymi cenami.

 

Zapisz się na kurs jazz w Warszawie

Możesz już teraz dołączyć do grona osób, które przełamały się i rozpoczęły zajęcia. Oferujemy grupy dla początkujących oraz tych nieco bardziej zaawansowanych. Nie musisz zatem obawiać się, że np. ktoś będzie od Ciebie dużo lepszy itp. Jeśli masz jakieś wątpliwości, to serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Oferujemy:

  • ZAJĘCIA SOLO

CHCESZ ROZPOCZĄĆ NAUKĘ TAŃCA?

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA I DOŁĄCZ DO NAS!