POKAZY TANECZNE - ANIMACJE - OPRAWA TANECZNA

SKORZYSTAJ Z USŁUG PROFESJONALNEJ AGENCJI TANECZNEJ!

Grupa taneczna REVOLUTION to pokazy na najwyższym poziomie. Sprawimy, że Twoje wydarzenie będzie wyjątkowe i niezapomniane.

Zapewniamy oprawę taneczną na firmowych eventach, galach, wydarzeniach medialnych, oferujemy tancerzy do teledysków, klubów muzycznych, tworzymy własne choreografie i taneczne show.

Grupa taneczna REVOLUTION to założona przez Ewelinę Kućko profesjonalna grupa taneczna, która specjalizuje się w różnorodnych pokazach tanecznych. REVOLUTION to wszechstronnie wykształcone tancerki i tancerze, którzy doskonale odnajdują się w różnych stylach tanecznych od salsy poprzez commercial, po hip hop czy jazz.

Występy grupy REVOLUTION to zaskakująca ekspresja taneczna, która wywołuje ogromne emocje u widzów. Profesjonalizm oraz niespożyta wręcz energia grupy plus wieloletnie doświadczenie taneczno – sceniczne w kraju i zagranicą jest gwarantem znakomitych pokazów.

  • DANCE SHOW oferujemy gotowe propozycje repertuarowe, a także tworzymy spektakle na miarę oczekiwań naszego Klienta, poprzez dobór muzyki, zaplanowanie choreografii oraz stylizacji tancerzy. Do każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie. Repertuar grupy tanecznej REVOLUTION jest bardzo szeroki m. in. Latino, Samba Brazylijska, Great Gatsby Show, Burlesque, Can Can / Moulin Rouge, Jazz, Rock’n’Roll, Salsa, Bachata, Pin up i wiele więcej.
  • AERIAL SILKS SHOW to pokaz trzymający w napięciu wszystkich oglądających, ożywiając tym samym każdą imprezę. W trakcie występu akrobatka wykonuje wymyślne akrobacje i nieoczekiwane spady na zawieszonych szarfach. Aerial Silks Show to taniec emanujący pasją i energią. Wyjątkowe ewolucje akrobatyczne w połączeniu z powietrznym tańcem kilka lub kilkanaście metrów nad ziemią robią piorunujące wrażenia na widzach. Artystka prezentuje elastyczność , gibkość i grację swojego ciała. Program wykonywany przez artystkę wzbudza podziw i aprobatę wśród widzów.
  • AERIAL HOOP SHOW to profesjonalny pokaz tańca w powietrzu, ekspresyjny, dynamiczny i pełen wdzięku. Artystka prezentuje widowiskowe elementy akrobatyczno – taneczne, które wykonuje przy pomocy rekwizytu jakim jest koło. Podczas pokazu tancerka wiruje w powietrzu wykonując gimnastyczne szpagaty i inne zapierające dech w piersiach figury. Pełen harmonii występ możliwy jest do zrealizowania nawet w niskich pomieszczeniach.
  • LOLLIOPOP SHOW jest idealną alternatywą dla aerial show. Lollipop to rekwizyt – wolnostojący i obrotowy, który umożliwia wykonanie akrobacji i ukazanie piękna ciała tancerki. Pełen harmonii występ, a zarazem widowisko nasycone figurami i ewolucjami odkrywającymi nowe, zdumiewające umiejętności tancerki. Show dla osób spragnionych akrobatyki w czystej postaci trudnych elementów technicznych i ewolucji, zamkniętych w nowoczesnej i płynnej choreografii. Nawiązuje do akrobatyki powietrznej, ale nie wymaga dodatkowych prac związanych z podwieszaniem rekwizytów.
  • FIRE SHOW grupy Rebel Chicks to pokaz tańca z ogniem, który łączy w sobie figury akrobatyczne, popisy kuglarskie oraz żywioł, jakim jest ogień a wszystko to oprawione jest efektami specjalnymi. Show zawiera transfer ognia po ciele, połykanie ognia oraz plucie ogniem. Fire Show grupy Rebel Chicks jest oprawione pirotechniką a wszystko to w specjalnie dobranych kostiumach oraz oprawie muzycznej. Odwiedź stronę www.rebelchicks.pl po więcej informacji.

Grupa REVOLUTION pracuje z różnymi motywami, kostiumami i rekwizytami, tworzymy choreografie na zamówienie. Zrealizujemy każde życzenie – po prostu wyślij zapytanie.