To taniec, który pochodzi ze słonecznej Jamajki. W tym kraju ludzie są bardzo wyluzowani i pozytywnie nastawieni do życia. Jeśli szukasz takich wartości w tańcu, to warto zainteresować się właśnie dancehallem. W naszej szkole poznasz najpierw podstawy, a potem będziesz zdobywał coraz to wyższe poziomy. Na pewno dancehall cechuje się bardzo luźnym stylem. W trakcie tańca trzeba wczuć się w muzykę i prezentować odpowiedni feeling. To bardzo dobra propozycja dla osób, które nie lubią do końca trzymać się konkretnych kroków, a stawiają na swobodę w trakcie tańczenia.

 

Szkoła tańca dancehall  w Warszawie

Zapraszamy do nas, jeśli spodobała Ci się charakterystyka tego tańca. Z nami na pewno nauczysz się tego, jak odpowiednio oddawać się muzyce w trakcie wykonywania tej aktywności fizycznej. Jesteśmy profesjonalistami, którzy działają w tej branży od lat. Wszystkie zajęcia są prowadzone przez ekspertów, którzy dodatkowo mają fajne charaktery. Dzięki temu szybko złapiesz z nimi odpowiedni „flow”. Gdzie odbywają się zajęcia? W bardzo dogodnej lokalizacji. Na skutek tego zaoszczędzisz sporo czasu oraz pieniędzy. Jeśli chodzi o sale, to są one przestronne i bardzo nowoczesne. W takich warunkach aż chce się tańczyć i zdobywać coraz to nowsze kwalifikacje! W ofercie są rozmaite rodzaje tańca. Co ważne, stale ją udoskonalamy, aby Klienci mieli duże pole do manewru.

 

Zapisz się na kurs dancehall w Warszawie

Chcesz rozpocząć zajęcia? Interesuje Cię wykwalifikowana kadra instruktorów, która wie, jak w praktyce wygląda dancehall? Zapraszamy do nas! Już teraz możesz zapisać się na kursy dancehallu. Gwarantujemy atrakcyjne ceny.

Oferujemy:

  • ZAJĘCIA SOLO

CHCESZ ROZPOCZĄĆ NAUKĘ TAŃCA?

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA I DOŁĄCZ DO NAS!