Hip-hop wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych. A konkretnie to z Bronxu. W latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku słynni raperzy nie tylko „nawijali” kolejne wersy, ale także dokładali do tego coraz więcej scenicznych ruchów. W hip hopie bardzo ważny jest luz. Ten styl tańca bazuje bowiem na płynnym ruchu bioder. Inne częste elementy to także uginanie kolan oraz tak zwane izolacje. Jakie jest tutaj tempo tańca? Tak naprawdę bardzo różnorodne. Niekiedy relatywnie wolne, chociaż największe wrażenia wizualne dają szybkie pląsy. Na scenie, czy parkiecie.

 

Szkoła tańca hip hop w Warszawie

Połączenie muzyki z pełnym ekspresji tańcem? Chcesz być tego częścią? Jeżeli na co dzień lubisz R’n’B, a dodatkowo przemawia do Ciebie streetowa energia, to zapraszamy do naszej szkoły. Jest ona zlokalizowana w bardzo dogodnym miejscu na terenie Warszawy. Poza tym zajęcia są prowadzone przez ekspertów. Wszyscy instruktorzy posiadają odpowiednie kwalifikacje, a także cechy charakteru. Nikt nie jest zatem „sztywniakiem”. Z każdym można bardzo szybko złapać odpowiedni kontakt. A to jak wiadomo poprawia atmosferę i przyczynia się do tego, że nauka nowych kroków, a potem całych choreografii, będzie odbywała się znacznie szybciej i efektywniej. Warto wspomnieć także o naszych salach. Są one nowoczesne i właściwie przystosowane do nauki rozmaitych tańców. Dzięki temu nie musisz obawiać się, że np. poprzez złą nawierzchnię odniesiesz kontuzję. W naszej szkole wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Zapewniamy profesjonalne i uniwersalne usługi dla osób w różnym wieku.

 

Zapisz się na kurs hip hop w Warszawie

Nie czekaj i daj się ponieść muzyce. Zapisz się na zajęcia, a przekonasz się, że nauka hip hopu w wersji tanecznej wcale nie jest trudna!

Oferujemy:

  • ZAJĘCIA SOLO

CHCESZ ROZPOCZĄĆ NAUKĘ TAŃCA?

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA I DOŁĄCZ DO NAS!