Bachata - taniec dla każdego

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z tańcem, lecz nie wiesz, jaki kurs będzie dla Ciebie najlepszy? Spróbuj bachaty! To niezwykle modny taniec, którego podstawowe kroki są proste do nauczenia się, dlatego już niedługo będziesz mógł podbijać imprezowy parkiet!

 

Zajęcia Bachaty Warszawa

Bachata przeznaczona jest przede wszystkim dla miłośników tańca latynoamerykańskiego, ale tańczyć może ją tak naprawdę oczywiście każdy. Proste kroki, duża wolność ruchów i niesamowita energia - to właśnie charakterystyka bachaty. To nie tylko sam taniec, ale też sztuka ekspresji i możliwość wyrażenia własnej zmysłowości. Ten taniec z Dominikany polecany jest każdemu, kto czuje opory przed uzewnętrznianiem swoich emocji podczas tańca. To możliwość nauki wyzwolenia skrywanej głęboko zmysłowości, odkrycia jej i poznania.

Oczywiście wybierając ten kurs możesz liczyć też na wyrzeźbienie całej sylwetki. Całe ciało wkłada intensywną pracę w wykonywanie ruchów, lecz szczególnie aktywne są nogi i biodra. Dzięki temu uczestnicy kursu mogą spalić mnóstwo kalorii, a także zrelaksować się, nabrać energii i nauczyć się czerpać radość z tańczenia przy rytmicznej, wpadającej w ucho muzyce.

 

Co charakteryzuje bachatę?

Bachata ewoluowała przez wiele lat i ulegała wpływom różnych technik tanecznych. Piosenki opowiadają w tym przypadku przede wszystkim o miłości, muzyka jest bardzo rytmiczna i rutynowa, idealna dla początkujących tancerzy. Współczesna wersja bachaty różni się od klasycznej m.in. obecnością gitary elektrycznej. Aktualnie elementy tego tańca dodawane są do wielu popularnych utworów, zarówno popowych, jak i rockowych. Dj-e czerpią z bachaty w tworzonych przez siebie remixach.

Zaufaj naszym instruktorom i zapisz się na kurs bachaty właśnie w naszej szkole. Tylko z nami szybko nauczysz się, jak podbijać parkiet i czerpać radość z tańca, nawet jeśli wcześniej myślałeś, że ta aktywność nie jest przeznaczona dla Ciebie. Bachata to nie tylko powtarzanie wyuczonych ruchów - to także duża wolność i swoboda interpretacji.

 

Oferujemy:

  • ZAJĘCIA SOLO
  • ZAJĘCIA DLA PAR/SINGLI

Bachata - FAQ

Bachata jest tańcem idealnym dla osób początkujących. Powolne i łatwe do nauczenia ruchy są wyjątkowo szybko przyswajane przez Kursantów. Bachata to także taniec idealny dla par, którzy pragną poczuć bliskość partnera lub partnerki. Pomaga wzmocnić więź między partnerką i partnerem. Bachata jest tańcem uniwersalnym, dlatego tak szybko zyskuje na popularności.

Bachata, ze względu na swoją uniwersalność, może być tańczona na każdym parkiecie, imprezie rodzinnej, balu sylwestrowym czy weselu. Jest to taniec idealny dla par, a także singli. Dodatkowo, nie wymaga dużej przestrzeni - może być tańczony dosłownie wszędzie.

Oczywiście. Pomimo, że Bachata to głównie taniec partnerski, nic nie stoi na przeszkodzie byś poznał tajniki Bachaty Solo. Zajęcia z Bachaty Solo także prowadzimy w Warszawie, w naszej szkole tańca.

OPINIE KLIENTÓW O BACHACIE

CHCESZ ROZPOCZĄĆ NAUKĘ TAŃCA?

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA I DOŁĄCZ DO NAS!