Natalia Sobkiewicz Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku taniec, specjalność choreoterapia. Studiowała rok na wymianie Erasmus+ na Universidade Faculdade Motricidade Humana w Portugalii. Ukończyła policealne studio aktorskie Lart StudiO w Krakowie. Specjalizuje się w technikach streetowych takich jak: Hip Hop, House i Popping. Przez kilka lat rozwijała się w technice Contact Improvisation i Contemporary dance.Tańczyła w streetowej formacji „Bouncing Cats” oraz w teatrze tańca Kijo w Łodzi. Współtworzyła spektakle takie jak: „Mioklonopolis”, „Przypowieść Yin Yang Zoo” w reż. Michała Ratajskiego oraz „Oratorium Ziemi” w reż. Tomasza Rodowicza. Szkoliła się zarówno w Polsce jak i zagranicą. Brała udział w warsztatach w Juste Debiut School we Francji, w Jazzy Dance Studios i Arcade Dance Centre w Portugalii, oraz w Tanecni SECTOR w Czechach. Uczestniczyła w projekcie „MIXER” pod okiem Natalii Iwaniec w Krakowie. Uczestniczyła w festiwalach takich jak: Fair Play Dance Camp, Dope Camp, Festiwal Cyrkulacje, Fru Festival, Tepe International Meeting on the city, body and sound. Interesuje się praktyką 5Rytmów wg Gabrielle Roth.

Taniec jest dla niej tak samo sztuką jak i terapią a przede wszystkim jest dobrą zabawą.

Na swoich zajęciach Natalia stawia przede wszystkim na dobrą energię i podejście indywidualne do każdego uczestnika. Oprócz nauki kroków chce Ci przekazać narzędzia, dzięki którym sam będziesz mógł tworzyć własne choreografie.

Uczestnicy podczas zajęć nauczą się podstawowych kroków danego stylu oraz będą rozwijać swoją siłę, wytrzymałość, gibkość i kreatywność ruchową