Kinga tańczy od 6 roku życia. Swoje pierwsze kroki stawiała w zespole tanecznym Caro Dance Łuków następnie Caro Dance Siedlce oraz Teatrze Tańca Caro Dance Siedlce. Z grupą Caro Dance brała udział w mistrzostwach rangi krajowej i międzynarodowej, zdobywając liczne tytuły mistrzów, vice-mistrzów i II vice- mistrzów Polski, Europy jak i Świata w formacjach, mini formacjach i w duetach. 2vice mistrzyni Polski solo jazz, wielokrotna finalista w kategoriach solowych.

Razem z Teatrem Tańca Caro i Teatrem S brała udział w spektaklach teatralnych reżyserowanych przez Iwonę Orzełowską oraz Waldemara Koperkiewicza. W latach 2014-2019 występowała jako solistka i członkini corps de ballet m.in. w spektaklach tanecznych i musicalowych: „Dziadek do orzechów”, „Tylko muzyka”, „4 Pory Roku, 4 Pory Życia”, „Giganci Piosenki”, „Carmen”, „Selfie z Alicją w Krainie Czarów (2017r), „Romeo i Julia”,„Miłość Niejedno Ma Imię”, „Opowieść Wigilijna”. Stworzyła również choreografie do spektaklu tanecznego ,,Cztery Królestwa” (2020r.)

Tancerka (swing) w Teatrze Variete w Krakowie przy spektaklu Vartiete’s Great Reviu (od 2022r). Kinga brała udział w wielu eventach jak i produkcjach telewizyjnych jako tancerka m.in UnderCoverFestiwal, Calzedonia, Tous, Renne, EuroSkills Gdańsk, Bal w Maku z Ralphem Kamińskim (reklama), The Quenn’s Seceret Bal, World of Dance (2018r.) – duet
, Jaka to melodia – (2016r. i 2017r.)

You Can Dance – Po Prostu Tańcz – TVN – odcinek finałowy (2016r.)

Uczestniczka programu Adrianny Patłaszyńskiej 10na10 (2020r.) oraz występ na WarsawDanceChamps z grupa z 10n10, programu Aleksandry Maliszewskiej JazzRoom (2022r) oraz jednej z edycji Brodwaybeasts by Brian Poniatowski bierze udział w regularnych zajęciach w stylu high heels.

Kinga jest certyfikowanym instruktorem tańca Polskiej Akademii Sportu w Warszawie. Ukończyła kurs level I i II przygotowania motorycznego tancerza pod okiem Beaty Nawrot (TrainlikeDancers)

Jest również Studentka 3 roku kierunek sport na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Stale podnosi swoje umiejętności, szkoląc się pod okiem najlepszych tancerzy i trenerów z Polski i z zagranicy m.in w Base Studio, The Manor oraz Playground pod okiem m.in Dean Lee ( choreograf Janet Jackson i The Pussycat Dols), Julia Spisser, Jan Ravnik, Joshua Pilmore, Chanelle Anthony, Randal Watson, Pearl Whirl, Rowan Chambers, Keny Wormald, Fabaine Leame, Brina Brecelej i innych. w stylach: high heels, commercial, hip-hop oraz jazz.