Tańczą dancehall od 10 lat, tak więc połowę swojego życia. Zaczynały na zajęciach w miejskim domu kultury, jednak najsilniej związane są ze szkołą tańca Passa Passa Dance Studio w Lublinie. To tu uczestniczyły w wielu warsztatach szkoląc się u najlepszych tancerzy dancehallowych w Polsce. Brały udział w ogólnopolskich zawodach takich jak Dancehall Challenge albo Dancehall or Die, a ponadto także w warsztatach i obozach skupionych głównie wokół dancehallu. Lubią jednak czerpać inspirację z innych stylów takich jak commercial czy hip hop, gdyż nadaje to tańcu większej indywidualności.

Najbardziej w dancehallu cenią jego płynność i to że angażuje on całe ciało nawet przy najmniejszym ruchu palca. Jest energiczny i dziki, przy czym jednak każdy krok stale pozostaje pod kontrolą. Staje się przez to bardzo emocjonalny i pozwala wyrazić siebie. Kochają w dancehallu jego różnorodność i to że każdy może się w nim odnaleźć.

Na zajęciach zwracają uwagę na podstawy, odpowiednie ułożenie ciała i znajomość historii dancehallu. Jest to nie tylko taniec ale cała kultura, która tworzy piękną całość. Powodem dla którego się w niej zakochały jest dancehallowa społeczność i to że dancehall tworzą ludzie. Chcą zarażać innych miłością do tej jamajskiej kultury.