W świecie tańca znana jako Domson. Tańczy prawie tyle co żyje, wiec wie o co w nim biega. Jako berbeć pląsała w rytmie cha-chy, aby później przelać swoją miłość do tańca na hip hop. Parę lat temu także waacking zawładnął jej sercem. Świat streetowy to zdecydowanie jej miejsce, ale i w choreo długo siedziała.

Domson na przestrzeni lat uczyła się od wielu niesamowitych instruktorów, zarówno polskich jak i zagranicznych. Zgłębiała techniki różnych styli, aby jej taniec nabrał na jakości. Była członkinią jednej z topowych polskich ekip – East Side Crew. Z sukcesami brała udział w wielu turniejach krajowych oraz międzynarodowych. Miała także okazję podbić scenę komercyjną uczestnicząc w wielu produkcjach telewizyjnych, teledyskach, koncertach i eventach. Dwa lata temu wzięła w ruch także warszawska siłę waackingowa i stworzyła ekipę – WaWaackers – z która podbiła ostatni Rytm Ulicy i tworzy regularne warsztaty WaWaacking by WaWaackers.

Zakresy i siła to hasła przewodnie jej stylu. Domson na swoich zajęciach będzie zgłębiać tajniki waackingu. Oprócz świetnej atmosfery i dobrej zabawy możecie liczyć na porządny trening.