Od zawsze związana z muzyką i ruchem. Jej ciało zostało stworzone, by tańczyć. W wieku 10 lat rozpoczęła karierę w Warsztatowej Akademii Musicalowej, gdzie spełniała swoje pierwsze sceniczne marzenia występując na Deskach Teatru Muzycznego Roma, Torwarze i Stadionie Narodowym, a także w programach telewizyjnych.

W dalszym etapie pochłonęła ją pasja do hip- hop’u. Należała do ekipy BDS ONE prowadzonej przez Pawła Tolaka oraz Dariusza Bujnowskiego. Wraz z zespołem jeździła po całej Polsce zdobywając liczne miejsca na podium na zawodach międzykrajowych. Jednocześnie rozwijała się jako wszechstronna tancerka w projektach tanecznych, tj. „Blckcat Experience” pod okiem Joanny Ostrowskiej i Marcina Rębilasa oraz „MOVE” tworzonym przez Darka Bujnowskiego. Była uczestniczką programu treningowego Wojciecha Furmana „Uczony Fizol”, gdzie poszerzyła swój warsztat o floorwork i taniec współczesny. Miłość do pracy z podłogą połączyła ją z praktyką soft-acro, którą poznała dzięki treningom prowadzonym przez Kubę Odziobę.

W wieku 20 lat rozpoczęła przygodę ze stylem „Popping”, w który wprowadził ją Maciej „Sheva” Mołdoch. Przez ponad rok rozwijała się indywidualnie pod jego okiem oraz rozpoczęła udział w konkursach z wynikami tj. 1 miejsce „Style Deck” w kategorii popping beginners, Top 8 „Poka Styl”, „Po Polsku Tańcz”, „Tancbuda Challange” oraz top 16 na „Rytmie Ulicy”.

Skończyła 3-letnie studia na Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku „Taniec Nowoczesny”. W ramach pracy dyplomowej stworzyła swój pierwszy spektakl taneczny, pt. „Odpływ”. Pasja do tworzenia pokierowała ją na 3-miesięczne praktyki w Amsterdamie, w ramach których asystowała choreografowi Hobelasai oraz wystąpiła w spektaklu tanecznym „MOON”. Podczas wyjazdu odbyła wymarzony warsztat w Teatrze tańca „Netherland Dance Theatre” w Hadze. Wolny czas wykorzystała na poszerzanie wiedzy z zakresu kultury hiphop trenując pod okiem min. Kevina Paradoxa, Joela czy Wesly’ego oraz wymieniając się w kołach tworzonych przez tancerzy z całego świata.

Ania uwielbia łączyć techniki i szukać nowych rozwiązań ruchowych. Kocha dzielić się pasją, wrażliwością i wiedzą zdobytą przez 13 lat intensywnej edukacji tanecznej. Swoje zajęcia bazuje na technice tańca hip-hop i popping. Ich celem jest nabycie wysokiej świadomości ciała i umiejętności łączenia ruchu z muzyką.