Aleksandra ma 12 lat stażu jako tancerka tańca towarzyskiego. Podczas swojej tanecznej drogi próbowała sił także w innych stylach tanecznych- m.in. jazzie czy balecie. Uczęszczała także na zajęcia ze stretchingu, z flamenco oraz na warsztaty aktorskie. Brała udział w wielu szkoleniach (zarówno w Polsce jak i zagranicą np. w Rosji) z międzynarodowymi szkoleniowcami: Kristina Moshenskaya i Marius Balan, Anna Firstova i Alexey Silde, Sergey Belaev, Natasha Petrova, Olga Kulikova i Dmitry Zharkov, Fabio Selmi, Pietro Braga, Edita Daniute.

Aleksandra ma wiele osiągnięć sportowych w Polsce jak i na arenie międzynarodowej. Już od dziecka parkiet był jej Przyjacielem. W kategorii Dzieci Młodsze została Mistrzynią Polski w kombinacji tańców. Później zdobywała finały Mistrzostw Polski w wyższych kategoriach wiekowych. W 2019 roku spełniła swoje największe marzenie- zdobyła finał Mistrzostw Świata w kategorii Juniorzy Starsi w tańcach latynoamerykańskich. Zdobywała również czołowe miejsca w wielu polskich i zagranicznych turniejach dużej rangi: m.in. Alytus Open, Jurmala Open, Tartu Open, Baltic Cup, Polish Cup, StuttgardGOC, Klaipeda Open, Brno Open, Kaunas Open i wiele innych.

Posiada międzynarodową klasę taneczną S w tańcach latynoamerykańskich i klasę A w tańcach standardowych. Aleksandra uczestniczyła jako tancerka w koncertach Roztańczonej Polski, w ceremonii zamknięcia Igrzysk Europejskich, w finale trasy na Stadionie Narodowym w Warszawie oraz na Sylwestrze w Zakopanym tańcząc u boku Edyty Górniak, Zenka Martyniuka, Roxie Węgiel czy Viki Gabor. Aktualnie rozwija swoje umiejętności także w stylach tanecznych takich jak commercial czy high heels. Aleksandra kocha taniec, muzykę i pracę z ludźmi i chce się dzielić miłością do tańca z innymi.