Nikita jest tancerzem i instruktorem bachaty sensual z wieloletnim doświadczeniem prowadzenia zajęć i ogromna pasją do przekazywania wiedzy.

Nikita jako członek grup choreograficznych ma na swoim koncie występy podczas wielu wydarzeń tanecznych w Polsce i zagranicą, m. in. BachataStars Poland, Bachata&Kizomba Warsaw Festival by Bachaturo, Riga Bachata Festival oraz Bachata Magic Festival Prague.

To tancerz, który nie stoi w miejscu i ciągle rozwija swój warsztat taneczny poszerzając go również o inne style takie jak hip-hop, modern jazz, balet. Stale pogłębia swoją wiedzę o tańcu uczestnicząc w warsztatach i festiwalach oraz studiując Pedagogikę Tańca na Wydziale Artystycznym AHE w Łodzi. Nikita jest zwycięzcą konkursu „Baila con sorpresa” w 2016 roku, finalistą międzynarodowego konkursu Warsaw Bachata Social Competition w 2018 r. i 2021 r. oraz laureatem BachataStars 2019. Jako tancerz, instruktor i choreograf ceni nie tylko technikę, ale również emocje, pasję i kontakt między partnerami.