Tańczy już od 14 lat. Jej przygoda z tańcem rozpoczęła się w grupach reprezentacyjnych w szkole tańca UDS w Lublinie, gdzie miałam szansę na uczestniczenie w wielu mistrzostwach tanecznych. Razem z UDS zdobyła wielokrotnie tytułu Mistrza Polski oraz Mistrza Świata w kategorii hip hop formacje junior. Uczestniczyła w finale Word Of Dance w Pasadenie, California w 2019 roku.

W tym czasie rozwijała również zamiłowanie do hip hop freestyle, w związku z czym przez 5 lat trenowała indywidualnie z Karolem Polsskym Polakiem. W późniejszym czasie jej trening skierował się w stronę choreografii oraz różnych stylów takich jak house, locking, dancehall czy taniec współczesny.

Od ostatnich 5 lat Justyna trenowała pod okiem najlepszych tancerzy w Polsce jak i w Europie uczestnicząc w wielu warsztatach oraz obozach. Brała także udział w takich programach treningowych jak: „Wzdłuż i wszerz” u Piotra Simba Abramowicza, „Nastroje” pod kierownictwem: Piotra Simbę Abramowicza, Anity Sawickiej oraz Agnieszki Konopkę, „BLCKCAT Experience” u Marcina Rębilasa i Joanny MJ Ostrowskiej oraz 'Shay Program’ w Amsterdamie pod kierownictwem Shay Latukolan.

Justyna na swoich zajęciach dąży do wszechstronnego rozwoju tancerzy oraz pokazywanie tańca od różnych stron. Jej zajęcia odbywają się zawsze w energicznej i miłej atmosferze.