Doti (Polska) i Andrius (Litwa) uczą razem od 2018 roku ale poznali kizombę i sembę kilkanaście lat wcześniej. Przez lata ich fascynacja muzyką i tańcem z Angoli stale się pogłębiała.

Szkolili się u najlepszych instruktorów na warsztatach i festiwalach w Europie a także w Angoli (miejscu, gdzie te rytmy i sposób tańczenia powstały i najprężniej się rozwijają). Obecnie uczą w Warszawie na zajęciach stacjonarnych a także na festiwalach w Polsce i za granicą.

Oprócz uczenia tańca grają na imprezach jako Dj Dotizinha oraz Dj Calma, udzielają się w radiu, prasie oraz TV – szerząc miłość do muzyki i tańca ale także innej kultury, z której one pochodzą.

Prywatnie uwielbiają podróżować, szczególnie do krajów, skąd pochodzą ich ulubione rytmy (Angola, Wysypy Zielonego Przylądka czy Gwadelupa).

W 2018 zaczęli również przedstawiać w Polsce nowy taniec – Konpa – z Haiti, który wraz z zoukiem z Karaibów przyczynił się do powstania kizomby. Skupiają się na promowaniu trzech rodzajów tańca, czyli kizomby, semby i konpy, również dlatego, że wszystkie trzy można tańczyć na imprezach kizombowych.