Aliki swoją taneczną przygodę rozpoczęła się w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Poznaniu, gdzie otrzymała tytuł zawodowego tancerza po 9 latach nauki. Odbywała praktyki sceniczne na deskach Teatru Wielkiego w Poznaniu w takich przedstawieniach jak: Don Kichot, Faust, Jezioro Łabędzie. Brała udział w wielu warsztatach tanecznych w Polsce jak i zagranicą.

Brała udział w licznych oprawach artystycznych m.in. występowała dla TVP – Sylwester Marzeń w Zakopanym, dla Polsatu, w OFF Festival oraz TVN. Współpracowała z artystami i choreografami na wielu scenach w Polsce jak i zagranicą.

Od 13 lat związana była z Zespołem Pieśni i Tańca „Śląsk im. Stanisława Hadyny w Koszęcinie gdzie koncertowała na najsłynniejszych deskach teatrów w Polsce jak i na całym świecie m.in. tournee po USA, Kanadzie, Japonii, Francji, Norwegii, Austrii, Litwy, Włochy, Niemcy, Słowacji, Czechy, Serbia, Ukraina, Chorwacji, Węgry, Zjednoczone Emiraty Arabskie oraz w Arabii Saudyjskiej.

Związana również była m.in z Zespołem Pieśni i Tańca Mazowsze w Otrębusach, z grupą HighLevel w Katowicach gdzie szkoliła się w technice high heels.

Związana jest z rewią Maraquja w Katowicach gdzie rozwija swoje umiejętności w tańcach latynoamerykańskich, sambie brazylijskiej, musicalu oraz broadway jazz.

Aktualnie skupia się na technice tańca klasycznego, stretchingu, pilatesie oraz na tańcu na szarfach i kole. Od 13 lat jest związana z instytucjami kulturalnymi, pedagogicznymi, europejskimi projektami wymiany młodzieży pracowała pracowała jako choreograf i instruktor tańca. Certyfikowany Instruktor Tańca na Polskiej Akademii Sportu w Warszawie oraz absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego jako Manager Kultury. Magister Uniwersytetu Adama Mickiewicza – Dyplomacja i stosunki konsularne oraz biznes międzynarodowy i światowa gospodarka.

Jej pasją jest malarstwo, jazda konno, projektowanie aplikacji oraz stron internetowych. Taniec to jej całe życie – uwielbia dzielić się tym co potrafi i co kocha.