Ola tańczy od dziecka. Już jako 7-latka uczęszczała na zajęcia z akrobatyki oraz tańca sportowego. Przez wiele lat kształciła się w technikach tańca jazzowego, klasycznego oraz współczesnego. W wieku 17 lat trafiła na swoje pierwsze zajęcia salsy liniowej i od razu zakochała się w tańcach socjalowych. Bardzo szybko poznała Bachatę Sensual oraz Zouka Brazylijskiego, które stały się jej ulubionymi stylami. Tańcząc dosłownie codziennie oraz wyjeżdżając na liczne festiwale, Ola bardzo szybko doskonaliła swoje umiejętności.

Swój pierwszy kurs Bachaty Sensual otworzyła razem z Nikitą Bubnov w 2017 r. Od tego czasu prowadzi regularne zajęcia w warszawskich szkołach tańca. Współpracuje z Nikitą Bubnov, Piotrem Koziołkiewiczem oraz Łukaszem Komorowskim prowadząc kursy oraz organizując jej ulubione warsztaty tematyczne np. Bachata Tricks&Dips, Bachata Bodymovement, Bachata Leading&Following.

Ola jest absolwentką kierunku Choreografia i Techniki Tańca na Akademii Muzycznej w Łodzi, ukończyła również kurs instruktora pilatesu. Swoją artystyczną duszę spełnia prowadząc grupy choreograficzne oraz występując na deskach Teatru Tańca.

W trakcie swoich zajęć Ola zwraca uwagę na wiele technicznych smaczków nie zapominając o dobrym humorze i zabawie. Uczy tańczyć w sposób ekspresyjny, odzwierciedlający charakter i indywidualność każdego z osobna.