Jest to jeden ze zmysłowych tańców. Wymaga on giętkości ciała. Ważne jest to, aby podczas tańca wszystkie ruchy były wykonywane płynnie. Kobiety muszą położyć mocny akcent na to, aby wprowadzić swoją głowę także w zmysłowy nastrój tego tańca, w tzw. „head flicks”. Zouk brazylijski pozwala na to, aby poczuć „flow” na parkiecie. Nie brakuje osób, które porównują muzykę zouk do bicia serca. Oglądając tancerzy na parkiecie można mieć wrażenie, że dosłownie „płyną” oni w swoich ruchach. Osoby chcące nauczyć się tej odmiany tańca muszą przygotować się na umiejętne prowadzenie swojego partnera, a także na dużą świadomość ruchową i koordynację.

 

Szkoła tańca Zouk brazylijskiego w Warszawie

Jeżeli zastanawiacie się nad tym, dlaczego warto wybrać naszą szkołę tańca, to wiedźcie, że będziecie mieli do czynienia z doświadczonymi instruktorami. Wśród osób pasjonujących się tańcem, cieszymy się renomą. Nasza kadra od wielu lat pracuje z osobami w różnym wieku, przekazując im swoją miłość do tańca, ucząc ich wszystkiego od podstaw. Zawsze możecie być pewni tego, że zajęcia będą prowadzone na wysokim poziomie. Posiadamy także świetne sale, które przygotowane są do intensywnych treningów. Nasza szkoła tańca znajduje się w dogodnej lokalizacji.

 

Zapisz się na kurs Zouk brazylijskiego w Warszawie

Zachęcamy Was do tego, abyście skorzystali z możliwości zapisania się na kurs taneczny Zouk brazylijskiego. Pozwoli Wam on na to, aby odkryć nowy wymiar ruchu w tańcu – w szczególności, jeżeli mowa jest o płynnych ruchach głowy. Z nami uda Wam się podbić taneczne parkiety w przyszłości.

Oferujemy:

  • ZAJĘCIA DLA PAR/SINGLI

CHCESZ ROZPOCZĄĆ NAUKĘ TAŃCA?

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA I DOŁĄCZ DO NAS!