Salsa Fit to cieszące się dużym zainteresowaniem zajęcia taneczne, w ramach których uczestnicy zdobywają umiejętności taneczne znanego rodzaju tańca- salsy, jednocześnie doskonale się bawiąc, dbając o zdrowie, właściwą kondycję fizyczną swojego ciała, jak również spalanie ogromnej ilości kalorii. Salsa Fit charakteryzuje się nauką kroków salsy w połączeniu z treningiem cardio. Nie są to standardowe zajęcia Salsa Solo. Celem zajęć jest spalanie tkanki tłuszczowej oraz poprawa wydolności organizmu, połączona ze znakomitą zabawą.

 

Szkoła tańca Salsy Fit w Warszawie

Salsa Fit to popularne zajęcia taneczne, które prowadzone są przez profesjonalnych, doświadczonych instruktorów tańca. To osoby, dla których praca jest jednocześnie największą pasją, którą doskonalili przez wiele lat, pod czujnym okiem najznakomitszych nauczycieli. Dodatkową zaletą szkoły tańca są nowoczesne, przestronne sale ćwiczeń, które pozwolą na całkowitą swobodę ruchów. Warto podkreślić, że szkoła znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji, przez co z łatwością uda nam się dotrzeć na zajęcia o każdej porze dnia.

 

Zapisz się na kurs Salsa Fit w Warszawie

Monotonne ćwiczenia czy trening cardio na siłowni nie są dla Ciebie? Szukasz innej metody na dostarczenie dla siebie odpowiedniej dawki ruchu i aktywności fizycznej, jednocześnie rozwijając swoją pasję oraz zainteresowania? Salsa Fit to rozwiązanie skrojone na miarę Twoich potrzeb. Zapisz się na kurs cieszący się ogromną popularnością i uznaniem wśród szerokiego grona użytkowników, i obserwuj spektakularne zmiany swojego samopoczucia oraz wyglądu każdego dnia.

Oferujemy:

  • ZAJĘCIA SOLO

CHCESZ ROZPOCZĄĆ NAUKĘ TAŃCA?

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA I DOŁĄCZ DO NAS!